دوره CCNP Firewall - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP Firewall

دوره CCNP Firewall

دوره آموزشی  CCNP Firewall یکی از زیرمجموعه های دوره های CCNP Security  است که مخصوص ایجاد امنیت بر روی تجهیزات سیسکو طراحی و ارائه شده است.

تجهیزات شبکه ی سیسکو یکی از معتبرترین تجهیزاتی است که در سازمان های بزرگ برای ارتباط شبکه ای درون سازمانی از آن ها استفاده می شود. به همین منظور برای حفظ و ارتقای سطح امنیت این شبکه ها، باید فضایی ایجاد و پیکربندی شود که هم با این تجهیزات سازگاری داشته باشند و هم از جدیدترین تکنولوژی ها بهره ببرند.

در این دوره به شما نحوه ی پیاده سازی فایروال بر روی تجهیزات شبکه آموزش داده می شود. دوره CCNP Security یکی از مهمترین دوره ها برای مهندسین شبکه و کسانی است که کنترل و مانیتورینگ یک شبکه ی سازمانی را بعهده دارند. از زیرمجموعه های آن نیز می توان به  CCNP Firewall اشاره کرد که از طریق پیکربندی های پیچیده بر روی این شبکه ها، می توانید راه را بر دسترسی های غیرمجاز به شبکه ببندید و نظارت کافی بر روی آن داشته باشید.

شما در ابتدا با مفاهیم پایه ی  firewall آشنا خواهید شد و سپس نصب و اجرای آن بر روی شبکه به شما آموزش داده می شود.

آشنایی با ASA، مسیریابی در  ASA، مدیریت ورود و خروج و کنترل آن، شناسایی اختلالات و برطرف کردن آن ها، فایروال های شفاف، فایروال های مجازی و… از جمله مباحثی هستند که شما با آن ها آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP VPN

این دوره به دانشجویان  IT، مهندسین شبکه و به طور کلی کسانی که می خواهند سطح امنیتی شبکه ی تحت نظر خود را به صورت حرفه ای کنترل کنند، پیشنهاد می شود.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top