دوره CCNA Wireless - آموزشگاه ویستا
دوره CCNA Wireless

دوره CCNA Wireless

دوره ی آموزشی  CCNA Wireless یکی از دوره هایی است که در ساختار استفاده از شبکه هایی که توسط سیسکو پایه گذاری شده اند، طراحی شده است. این دوره شامل آموزش مهارت هایی است که به شما کمک می کند تا سیستم های وایرلس (بی سیم) را در تجهیزات سیسکو، مورد کنترل و مانیتورینگ قرار دهید. با در دست داشتن این مدرک، شما قادر هستید تا یک شبکه ی وایرلس ابتدایی که روی WLAN سیسکو پایه گذاری شده است را کنترل کنید.

هدف از ارائه و گذراندن این دوره این است تا دانشجویان  ITو یا کسانی که علاقمند به این مباحث هستند، بتوانند طراحی، نصب، تنظیم، نظارت و هدایت اولیه ی عیب یابی در شبکه های WLAN سیسکو را فراگرفته و پشتیبانی کنند.

در حقیقت شما در این دوره، امنیت تجهیزات سیسکو کلاینت ها، طراحی و یکپارچه سازی شبکه های بی سیم، پیاده سازی سرویس های امن ارتباطی بی سیم، انجام شخصی سازی های امنیتی بی سیم، اجرای ویژگی های امنیتی WLC و… را می آموزید و می توانید از آن ها برای کنترل بهتر و سریعتر و ایضاً کنترل بی سیم(از راه دور) تجهیزات سیسکو استفاده کنید.

شبکه هایی که شما در اختیار دارید و باید بر روی آنها، این گونه برنامه های وایرلس را اجرا کنید، معمولاً تجهیزات محلی و کوچک و متوسط و گاهاً بزرگ هستند و در نتیجه نیازی به گذراندن دوره های حرفه ای و سخت برای اجرای این برنامه ها نیست. این به این معناست که شما با داشتن اطلاعات در مورد این برنامه و نحوه ی کارکرد آن و همچنین فعالیت های تمرینی در راستای پیکربندی، مانیتورینگ و عیب یابی اولیه شبکه ها، می توانید کنترل و هدایت یک تجهیز سیسکو را به دست گرفته و CCNA Wireless بر روی آن اعمال کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNA Voice
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

 1. متین امیری
  ۰۹:۱۴ مورخه ۰۲ خرداد ۹۷

  عالی بود
  مرسی

جزئیات مطلب

اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
 • داشتن مدرک ICND1 یا CCENT بعلاوه مدرک ICND2
 • آشنایی با مبانی مربوط به 802.11
 • دوره ICND1 v3.0 سیسکو | Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 1
 • دوره ICND2 v3.0 سیسکو | Interconnecting Cisco Networking Devices, Part 2
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top