دوره CCNA Cloud CLDFND and CLDADM - آموزشگاه ویستا
دوره CCNA Cloud CLDFND and CLDADM

دوره CCNA Cloud CLDFND and CLDADM

دوره آموزشی CCNA Cloud CLDFND and CLDADM ، دوره ای است که شما را با فضای Cloud (ابری) در شبکه آشنا کرده و نحوه ی استفاده از آن را به شما می آموزد.

فضای  cloud بستری مجازی است که برای نگهداری و ذخیره ی مدارک و اسناد و همچنین دسترسی آسان از همه جا به آن، طراحی و ارائه شده است.

محققان تخمین زده اند که تا سال های نه چندان دور، ۷۸ درصد از حجم کار شرکتهای بزرگ در بستر cloud انجام خواهد شد. چرا که نگهداری از آن ها بدون نیاز به هارد دیسک های وسیع می باشد و همچنین دسترسی به آن ها بسیار سریع و راحت است.

در این دوره  CCNA Cloud CLDFND and CLDADM به شما آموزش داده می شود که چگونه از فضای cloud در بستر تجهیزهای سیسکو استفاده کنید و پردازش و این اطلاعات را انجام دهید.

در حقیقت در این دوره هدف این است که متخصصین IT و کسانی که کنترل و مانیتورینگ شبکه ها را به دست دارند بتوانند از بستر cloud برای بالا بردن سرعت تجهیز خود و همچنین سریع تر کردن روند کاری شرکت و سازمانی که این تجهیز را در اختیار دارد، استفاده کنند.

اگرچه cloud با virtualization متفاوت است اما یقین داشته باشید که اگر بخواهید cloud را راه اندازی کنید، باید از virtualization استفاده کنید. بنابراین چگونگی استفاده از virtualization بسیار مهم است و باید در این دوره آن را فرا بگیرید. شما باید بیاموزید که چرا سرویس هایی که در محیط virtual  قابل ارائه هستند، در محیط cloud از اهمیت بالایی برخوردارند. مثلا دیسک ها یکی از خدمات مهمی هستند که بر روی بستر cloud قابل ارائه اند.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP Security

در آخر اینکه هر مهندس  IT و یا کسی که کنترل یک شبکه (مخصوصا شبکه هایی که با تجهیزهای سیسکو راه اندازی شده اند) را به دست دارد، باید چگونگی استفاده از قابلیت های cloud را بداند و از آن استفاده کند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top