دوره CCIP MPLS - آموزشگاه ویستا
دوره CCIP MPLS

دوره CCIP MPLS

دوره آموزشی CCIP MPLS یکی از دوره هایی است که سیسکو به منظور توسعه، گسترش و یکپارچه سازی بستر تجهیزات شبکه ی خود ارائه کرده است.

سیسکو یکی از مجهزترین و معتبرترین شرکت های تولید تجهیزات شبکه است که امروزه از تجهیزات آن برای برقراری شبکه های درون سازمانی، در سازمان های کوچک یا بزرگ، استفاده می شود.

این شرکت به منظور ایجاد بسترهای گسترده بر روی تجهیزات خود، دست به برگزاری آزمون هایی زده است تا کسانی که این دوره ها را با موفقیت پشت سر می گذارند، بتوانند در استفاده از تجهیزات آن ها، بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

دوره ی  CCIP MPLS نیز یکی از همین دوره ها است که شما را با مباحثی همچون راه اندازی، مهاجرت، بهره برداری، رسیدگی و عیب یابی این شبکه ها آشنا خواهد ساخت.

افرادی که می خواهند این دوره را پشت سر بگذارند، باید در ابتدا دوره های دیگر که پیش زمینه ی این دوره محسوب می شوند همانند CCDP, CCIE, CCNP, CCIP را گذرانده و سپس مشغول به تحصیل این دوره شوند.

شما در این دوره با دانش عملی و تئوری جهت پیاده سازی، پیکربندی، یکپارچه سازی و توسعه زیرساخت های مربوط به MPLS آشنا خواهید شد و سپس روش ها و مدل های عیب یابی و برطرف کردن عیب های شبکه را از طریق این بستر فرا خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCUME

به طور کلی شما در انتهای این دوره به یک دید وسیع از CCIP MPLS دست پیدا خواهید کرد که گسترش و یکپارچه سازی این بستر را برای شما آسان خواهد کرد.

مخاطبین این دوره، مهندسین کنترل و یا کسانی هستند که علاقمند به مدیریت و کنترل یک شبکه ی درون سازمانی هستند، بخصوص شبکه هایی که بر روی تجهیزات سیسکو برقرار شده اند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره، مهندسین کنترل و یا کسانی هستند که علاقمند به مدیریت و کنترل یک شبکه ی درون سازمانی هستند، بخصوص شبکه هایی که بر روی تجهیزات سیسکو برقرار شده اند.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
دوره BGP سیسکو | Configuring BGP on Cisco Routers v4.0
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top