دوره CCIP BGP - آموزشگاه ویستا
دوره CCIP BGP

دوره CCIP BGP

دوره آموزشی  CCIP BGP یکی از دوره هایی است که سیسکو، یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه، به منظور گسترش بستر تجهیزات خود ارائه کرده است.

شما در این دوره با مفاهیم CCIP BGP آشنا خواهید شد.CCIP BGP یکی از اصلی ترین و اساسی ترین پروتکل های مسیریابی در اینترنت است که با فرا گرفتن چگونگی کارکرد آن، شما قادر هستید تا تجهیزات خودتان را بر روی این بستر گسترش دهید.

در این دوره ابتدا با مفاهیم و سپس با تئوری های مربوط به BGP آشنا می شوید و پس از آن پیکربندی، اجرا و اطلاعات دقیق مربوط به این پروتکل را فرا خواهید گرفت.

چگونگی های کارکرد این پروتکل و پیچیدگی های آن، نیاز به دوره های آموزشی دارد تا یک مهندس کنترل شبکه بتواند از آن به درستی در مسیریابی اینترنتی در بستر شبکه های سیسکو استفاده کند.

از مواردی که در این دوره به صورت تخصصی فراخواهید گرفت می توان به پیکربندی  BGP همراه با کانکشن های آن، نظارت و عیب یابی این پروتکل برای فعال سازی مسیریابی و پیکربندی BGP  اشاره کرد که قابلیت اتصال مشتریان به شبکه اینترنت در زمانی که که چندین کانکشن باید به اجرا درآید، را دارا خواهد بود.

در کل این دوره برای کسانی که می خواهند پروتکل مسیریابی  BGP را بر روی بستر شبکه ی سیسکو خود اجرا کنند، و ارتباط های درون شبکه ای خود را گسترش دهند، پیشنهاد می شود، چرا که اجرای درست آن، ملزم به رعایت قوانین و قواعدی است که در همین دوره ارائه می شود.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNA Cloud CLDFND and CLDADM

اگر دانشجوی IT و یا مهندس کنترل یک شبکه هستید و می خواهید از تمامی امکانات آن برای بهینه سازی و ارتقای سطح شبکه استفاده کنید، این دوره را از دست ندهید.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
اگر دانشجوی IT و یا مهندس کنترل یک شبکه هستید و می خواهید از تمامی امکانات آن برای بهینه سازی و ارتقای سطح شبکه استفاده کنید، این دوره را از دست ندهید.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
  • دوره CCNP ROUTE سیسکو | Implementing Cisco IP Routing v2.0
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top