دوره CCIE - Switching & Routing - آموزشگاه ویستا
دوره CCIE – Switching & Routing

دوره CCIE – Switching & Routing

دوره آموزشی CCIE – Switching & Routing به منظور ایجاد و کنترل یک شبکه ی سازمانی (شبکه هایی که درون یک سازمان و برای برقراری ارتباط و ذخیره و به اشتراک گذاری مدارک استفاده می شوند) طراحی و ارائه شده است.
در این دوره CCIE – Switching & Routing در ابتدا با مفاهیم شبکه آشنا خواهید شد و سپس با فرایندهای نصب و راه اندازی، پیکربندی، عیب یابی و رفع عیب های یک شبکه آشنا می شوید. شبکه هایی که در سطح سازمان ها ایجاد می شوند، معمولاً با پیچیدگی هایی همراه هستند که کنترل و عیب یابی آن ها کار هرکسی نبوده و متخصصین این امر را لازم دارد.
شما باید با مباحتی از قبیل سوئیچینگ (راه اندازی یک شبکه) و روتینگ آشنایی پیدا کنید تا نحوه ی چگونگی کارکرد این شبکه های پیچیده را یادگرفته و آن ها را راه اندازی و از آن ها مراقبت کنید. به همین منظور نیز شما باید امنیت این شبکه ها را نیز تامین کنید که روش ها و راه حلهای مورد نظر آن در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.
از اهداف این دوره می توان اشاره کرد به: نحوه برقراری ارتباطات درون شبکه های محلی ( LAN )، برقراری ارتباطات شبکه های پیچیده و گسترده ( WAN)، پیاده سازی Routing و Switching بر روی بستر شبکه با هدف بهبود اجرا در ارائه ی سرویس ها، اعمال مباحث امنیتی در پیاده سازی شبکه های LAN و…
مخاطبین این دوره، علاقمندان به مباحث پیشرفته سیسکو، مدیران و کارشناسان IT، تکنسین فنی مراکز داده ها و به طور کلی کسانی می باشند که می خواهند سکان هدایت یک شبکه ی پیچیده و حرفه ای را به دست گرفته و با جدیدترین دانش تکنولوژی روز دنیا، بهترین خدمات را در بستر شبکه، ارائه کنند.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP SWITCH
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره، علاقمندان به مباحث پیشرفته سیسکو، مدیران و کارشناسان IT، تکنسین فنی مراکز داده ها و به طور کلی کسانی می باشند که می خواهند سکان هدایت یک شبکه ی پیچیده و حرفه ای را به دست گرفته و با جدیدترین دانش تکنولوژی روز دنیا، بهترین خدمات را در بستر شبکه، ارائه کنند.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
  • Candidates attending the CCIET 350-001 Cisco training course should hold valid CCNP and QoS prerequisite certifications.
  • BGP is also recommended but is not essential.
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top