دوره ASP.NET - آموزشگاه ویستا
دوره ASP.NET

دوره ASP.NET

دوره ی آموزشی ASP.NET از جمله دوره هایی است که در دسته بندی دوره های PROGRAMMING قرار گرفته و برنامه نویسی در قالب دات نت را به شما آموزش خواهد داد. اگر می خواهید وب سایت سازی بر روی پلتفرم ASP.NETمایکروسافت را بیاموزید، و از طریق آن سایت های سرگرمی، بازی، تفریحی، علمی و… را بسازید، این دوره می تواند به شما بسیار کمک کند. نگران این موضوع نباشید که تا به حال در برنامه نویسی تحت وب کار نکرده اید و دانشی در این مورد ندارید. حتی اگر تازه کار هم باشید، می توانید با گذراندن این دوره، به درک اساسی از HTML و CSS برسید. این دوره ی پایه ای، حتی به شما کمک می کند تا درک پایه ای از زبان های اسکریپت نویسی نیز پیدا کنید.
هر دوره ی آموزشی نیازمند دوره های پیش نیاز است تا مباحث پایه را به دانشجویان از قبل آموخته باشند. این دوره نیز نیازمند پیش نیازهایی است تا دیگر نیازی نباشد که به شما مفاهیم OOPرا آموزش دهند. در حقیقت دوره های WINDOWS BASED می توانند این گونه مفاهیم را به شما آموزش دهند. در این دوره مفاهیم و فن آوری های مربوط به صفحات وب همراه با نمونه های برنامه کاربردی به دانش پژوهان آموزش داده خواهد شد و دانش پژوهان آمادگی لازم جهت شرکت در دوره Web Services را پیدا خواهند کرد.
در پایان این دوره نیز دانشجویان به صورت حرفه ای بر روی زبان ASP.NET مسلط خواهند بود، به زبان های ویژوال بیسیک و سی شارپ مسلط خواهند بود، مسلط به استفاده از تکنولوژی های سرور صفحات وب هستند، توانایی استفاده از ابزارهای توسعه مختلف را دارند و…
مخاطبین این دوره نیز تمامی کسانی هستند که به مباحث دات نت علاقمند بوده و مباحث پایه ای این دوره را در دوره های گذشته فراگرفته اند.

بیشتر بخوانید:  زمانبندی برای آپدیت سرور
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره TFS

دوره ی آموزشی TFS (TEAM FOUNDATION SERVER)، از جمله دوره هایی است که در راستای ...
دوره TFS
امتیاز

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز

دوره PYTHON

دوره ی آموزشی  PYTHONیکی از دوره های برنامه نویسی است که در رسته ی دوره ...
دوره PYTHON
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top