دوره اکسل پیشرفته - آموزشگاه ویستا
دوره اکسل پیشرفته

دوره اکسل پیشرفته

دوره ی آموزشی اکسل پیشرفته ، از جمله دوره هایی است که در ادامه ی دوره ی اکسل مقدماتی، به کمک افرادی آمده است که قصد ادامه ی مسیر در این زمینه را دارند.

در حقیقت اکسل، نرم افزاری پرکاربرد است که شما در دوره ی مقدماتی آن، تنها با موارد ابتدایی استفاده از آن آشنا خواهید شد و گستره ی بزرگ این نرم افزار در زمینه ی امکانات، باعث شده است تا نتوان تمامی مباحث موجود در این نرم افزار را در قالب یک کارگاه عرضه کرد. هرچند که مباحث موجود در دوره ی ابتدایی، برای کسانی که به تازگی قصد استفاده از این نرم افزار را دارند و نیازمند انجام کارهای تخصصی نیستند، کافی می باشد ولی این دوره اکسل پیشرفته ، به انجام عملیات های تخصصی در بستر این نرم افزار می پردازد. پس این دوره با پیش فرض این که شما دوره ی مقدماتی را گذرانده اید و با مسائل ابتدایی آن آشنا هستید، شروع به کار می کند و به مسائل تخصصی و کارایی های تخصصی در این نرم افزار می پردازد. ابزارهای آنالیز داده ها، تکنیک های نام گذاری دامنه ها، پیوت ها، حفظ امنیت در اکسل، ماکرو و طریقه ی معرفی و اجرای آن، آشنایی با ویژوال بیسیک در اکسل، فرمت بندی شرطی، چگونگی ساخت نمودارهای پیشرفته و… از جمله موارد و سرفصل هایی هستند که در این دوره به شما آموزش داده خواهند شد. اما این ها تنها بخشی از سرفصل های تخصصی هستند و در ادامه نیز موارد بیشتری به شما آموزش داده خواهد شد. اما مخاطبین این دوره نیز کسانی هستند که دوره ی مقدماتی اکسل را گذرانده و با مفاهیم اصلی و ابتدایی آشنایی دارند و قصد ادامه ی فعالیت خود توسط اکسل، چه در محیط کاری و چه مصرف شخصی، را دارند.

بیشتر بخوانید:  دوره Excel حسابداری

 

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره کسانی هستند که دوره ی مقدماتی اکسل را گذرانده و با مفاهیم اصلی و ابتدایی آشنایی دارند و قصد ادامه ی فعالیت خود توسط اکسل، چه در محیط کاری و چه مصرف شخصی، را دارند.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
Microsoft Office Excel 2016
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top