دوره ADSL - آموزشگاه ویستا
دوره ADSL

دوره ADSL

دوره ی آموزشی ADSL از جمله کاربردی ترین دوره هایی است که در آن می توان در زمینه ی استفاده از بستر اینترنت، شبکه و ارتباط های اینترنتی، مفاهیم و نکات کاربردی ای را آموزش دید.
در حقیقت امروزه ADSL به نوعی پرکاربردترین نوع تجهیزات شبکه در مصارف خانگی، سازمانی و… به شمار می رود و شما در هر مکانی که قصد استفاده از اینترنت و یا شبکه ی داخلی را داشته باشید، باید از این بستر استفاده کنید. در این دوره نیز سعی می شود تا شما را با مفاهیم DSLو سرویس های مبتنی بر آن از جمله SHDSL و ADSL2+ و… آشنا کنیم و سپس آموزش هایی مبنی بر چیستی تجهیزات این بستر نیز به شما داده می شود. در حقیقت استفاده از این بستر، ابتدا نیازمند دانش کلی از محتوا و نحوه ی کارکرد آن می باشد و سپس شما باید با چگونگی راه اندازی و نصب و پیکربندی تجهیزات مربوط به این بستر نیز آشنا شوید. در این کارگاه عملی، به شما راه اندازی سرویس ADSL و ADSL2+ و … آموزش داده می شود و شما در انتهای این دوره توانایی راه اندازی این سرویس ها، در منزل و یا محل کار خود را دارید. اما آشنایی با بسترهای مخابراتی و انواع تجهیزات ارائه دهنده ی سرویس های مختلف و پروتکل های PPPOE و PPPOAو … نیز از جمله دیگر مواردی است که سعی می شود در این دوره به طور کامل به شما آموزش داده شوند. اما مباحث بسیاری وجود دارد که به طور جزء به جزء در این دوره به شما آموزش داده خواهند شد.
اما مخاطبین این دوره، تمامی کسانی هستند که قصد یادگیری چنین مباحثی به طور مقدماتی و حرفه ای را دارند و از این رو که در انتها توانایی راه اندازی یک سرویس ADSL را فرا می گیرید، برای همه ی کسانی که علاقمند هستند، مفید می باشد.

بیشتر بخوانید:  دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top