دوره Excel حسابداری - آموزشگاه ویستا
دوره Excel حسابداری

دوره Excel حسابداری

دوره ی آموزشی  Excel حسابداری ، از جمله دوره هایی است که مبتنی بر نرم افزار اکسل، و در ادامه ی دوره های تخصصی اکسل، برای شما عزیزان ارائه شده است.

علم حسابداری از گذشته تا کنون رواج داشته و بسیاری از تصمیمات مهم در سازمان ها و یا مراکزی که گردش مالی دارند، بر این اساس گرفته می شود. در حقیقت در گذشته برای حسابرسی بر یک سری داده و اطلاعات، مشکلات زیادی به وجود می آمد که حل و رفع آن ها گاهاً مدت زیادی به طول می انجامید. اما امروزه با به وجود آمدن نرم افزارهایی که می توانند از ابتدا تا انتهای گردش مالی، همه ی اطلاعات را به صورت سیستماتیک دسته بندی کنند و در نهایت خروجی کامل را به شما ارائه کنند، دیگر مشکلات گذشته به وجود نمی آیند و شما می توانید با خیال راحت به حسابرسی خود بپردازید.

اکسل از جمله نرم افزارهای کاربردی است که در این زمینه نیز به کمک حسابداران آمده و به همه این امکان را می دهد تا با یادگیری روش های حسابداری در اکسل، بتوانند به تنهایی به تنظیم و دسته بندی داده ها و اطلاعات و آمار گردش مالی خود بپردازند. در این دوره، ابتدا به شما نحوه ی فرمول نویسی و استفاده از توابع مهم و کاربردی اکسل آموزش داده می شود و بعد از فراگرفتن آن ها، به سراغ یادگیری پایگاه های داده و نحوه ی تشکیل صورت های مالی در حسابداری آشنا خواهید شد. در پایان دوره نیز می توانید امکانات بسیاری از جمله، برنامه و نرم افزار گزارش گیری ورود و خروج پرسنل ورا اجرایی کنید. پس می توان نتیجه گرفت که مخاطبین این دوره، تنها حسابداران نیستند و تمامی افراد، از جمله مدیران و دارندگان شرکت هایی با گردش های مالی، و یا حتی فروشندگان نیز می توانند از مخاطبین این دوره Excel حسابداری بوده و به یادگیری حسابرسیِ گردش مالی خودشان بپردازند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره، تنها حسابداران نیستند و تمامی افراد، از جمله مدیران و دارندگان شرکت هایی با گردش های مالی، و یا حتی فروشندگان نیز می توانند از مخاطبین این دوره Excel حسابداری بوده و به یادگیری حسابرسیِ گردش مالی خودشان بپردازند.
اهداف کلی:
  • مدل سازی صورتهای مالی اساسی
  • حسابداری بهای تمام شده
  • حقوق و دستمزد
  • اهمیت پردازش اطلاعات
  • کاربرد اکسل
  • طراحی محاسبات
پیشناز:
فاقد پیش نیاز می باشد.
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Excel- ICDL2

دوره ی آموزشی Excel- ICDL2 از جمله دوره هایی است که در قالب دوره های ...
دوره Excel- ICDL2
امتیاز

دوره اکسل پیشرفته

دوره ی آموزشی اکسل پیشرفته ، از جمله دوره هایی است که در ادامه ی ...
دوره اکسل پیشرفته
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top