دوره Access - آموزشگاه ویستا
دوره Access

دوره Access

دوره ی آموزشی Access از جمله دوره هایی است که جزو دوره های کاربردی محسوب می شود و به منظور ارتقای دانش شما در زمینه ی این نرم افزار، ارائه شده است.
دوره هایی که در زمینه ی آشنایی با سیستم های الکترونیکی مثل کامپیوتر وجود دارند، اندک هستند اما افرادی که قصد استفاده از این وسیله ی پرکاربرد را دارند، بسیار زیاد می باشند. در حقیقت امروزه تمامی افراد در جامعه، به گونه ای با کامپیوتر و استفاده از آن برای مصارف شخصی یا اداری یا آموزشی، درگیر می باشند و کامپیوتر یکی از نیازهای اولیه ی زندگی امروزی می باشد. اما در همین سیستم های کامپیوتری نیز، شما بعد از آشنایی با خود این سیستم ها، باید از نرم افزارهای موجود درون آن ها استفاده کنید. نرم افزارهای کاربردی، که کاربرد هرکدام در مصارف مختلف، بسیار ضروری می باشد. یکی از همین نرم افزارهای کاربردی نیز Access است که در این دوره سعی می شود به شما آموزش داده شود. پایگاه داده و مفاهیم آن به گونه ای پیچیده هستند، اما با آموزش های موجود، به راحتی برای شما قابل هضم خواهند بود. اما از جمله مباحثی که شما در این دوره آموزش خواهید دید می توان به موارد زیر اشاره کرد که بخشی از آن ها هستند:
مفاهیم پایگاه داده‌ها – اجزای بانک اطلاعاتی Access (جداول، پرس و جوها ، فرم‌ها ، ماکروها، ماژول‌ها و گزارش‌ها ) – ایجاد جداول در اکسس ، مفهوم فیلد Field و رکورد Record – انواع فیلدها – مفهوم فیلد کلیدی
این ها فقط بخش کوچک و اولیه ی مباحثی هستند که در این دوره آموزش داده می شوند و مباحث قوی تر از جمله فرم ها و… نیز در ادامه ی دوره به شما آموزش داده خواهند شد.
مخاطبین این دوره نیز افراد خاصی نمی باشند و تمامی کسانی که علاقمند و یا نیازمند به این نرم افزار هستند، می توانند در این دوره شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:  دوره safe design
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top