دوره Tmg - آموزشگاه ویستا
دوره Tmg

دوره Tmg

Tmg مخفف  Threat Management Gateway و به معنی “دروازه مدیریت تهدید”، یکی از محصولات جدید خانواده مایکروسافت از سال ۲۰۱۰ به بعد به شمار می رود.

اگر میخواهید با خیال راحت در اینترنت فعالیت کنید، اگر میخواهید، امنیت، حفاظت و کارایی شبکه تان افزایش پیدا کند و اگر به دنبال یک web proxy هستید، tmg را انتخاب کنید.

در یک توصیف ساده تر می توان گفت، tmg دیواره آتش (firewall) سیستم عامل شما خواهد بود، که با ایجاد امنیت در application شما ، می تواند با کنترل و مانیتور کردن ترافیک خروجی، وظیفه حفاظت از شبکه اینترنت را بر عهده داشته باشد.

در کنار این وظیفه، tmg وظایف دیگری از جمله Web Proxy، Web Anti Malware، Web Caching ، VPN NAT Server و Secure email  را هم برای شما انجام خواهد داد.

مایکروسافت که پیش از این و در سال ۲۰۰۰ با شعار “شبکه داخلی مطمئن، شبکه خارجی نامطمئن” محصول ISA را برای انجام این وظیفه روانه بازار کرده بود، در سال ۲۰۰۶ با شناخت نقاط ضعف محصولش با شعار جدید “همه شبکه ها نامطمئن” نسخه جدید ISA  را با نام اختصاصی TMG  روانه بازار کرد.

در ادامه و در نسخه های بعد، مایکروسافت امکانات دیگری هم به TMG  اضافه کرد که آن را رفته رفته کاملتر کرده و حال نسخه های آخر این Firewall امکان محافظت کامل از شبکه شما را فراهم کرده است

بیشتر بخوانید:  دوره share point

در این دوره آموزشی tmg افراد یاد می گیرند بر روی لبه شبکه خود تنظیمات امنیتی را طراحی و پیاده سازی کنند.

در واقع این نرم افزار با قدرت و انسجام بالا در مدیریت و حفاظت شبکه ها یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت و حفاظت از سیستم شما خواهد بود و با تامین نیازهای گسترده این زمینه، یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران و بخصوص مدیران شبکه های بزرگ و متوسط خواهد بود.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
MCSE
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۱۷
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top