دوره SCSM - آموزشگاه ویستا
دوره SCSM

دوره SCSM

SCSM 2016 یا همان System Center Service Manager از جمله نرم افزارهایی است که شرکت مایکروسافت مخصوص کنترل و نظارت بر روی سیستم های شبکه، طراحی و روانه ی بازار کرده است.
نرم افزار scsm یک پلتفرم جامع برای گسترش بهره وری از کارشناسان IT می باشد. کارشناسان IT همواره تحت بیشترین فشارها هستند تا با کمترین بودجه، بیشترین اطلاعات را تولید و مدیریت کنند که در حال حاضر یکی از بزرگترین عامل های ریسک کردن و هزینه کردن برای اکثر کسانی است که با IT سر و کار دارند.
این نرم افزار که از خانواده نرم افزارهای system center است، همانند دیگر اعضای این خانواده به شما کمک می کند تا با استفاده از ابزارهای قدرتمندی که در اختیار دارید، از بروز نواقص و مشکل های ناگهانی در سیستم شبکه ی کوچک یا گسترده ی خود جلوگیری کنید و یا بعد از بوجود آمدن چنین مشکل هایی، آن ها را برطرف کنید.
در طی این دوره، شما آموزش می بینید که چطور بر روی سیستم سازمانی خود، نرم افزار SCSM را نصب و پیکر بندی کرده و از طریق آن، مدیریت شبکه ی خود را به دست بگیرید.
دیگر سرفصل های دروس این دوره:
فرایند و چارچوب ITSM ، شخصی سازی مدیریت SCSM 2012 ، پیکربندی قراردادهای سطح سرویس، ساخت پیکربندی مدیریت داده ها ، Deploy کردن تکمیل درخواست خدمات، گزارش گیری، گسترش شخصی سازی های مدیریت و…
پس اگر به دنبال این هستید که سیستم سازمانی خودتان را گسترش دهید و یا اگر کارشناس IT یک سازمان بخصوص هستید و مدیریت سیستم های آن مکان را به عهده دارید، یا حتی اگر دانشجوی این رشته و علاقمند به فعالیت در این زمینه هستید، پیشنهاد می شود که از یادگیری این نرم افزار و استفاده از آن استقبال کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره SCCM
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top