دوره SCDPM - آموزشگاه ویستا
دوره SCDPM

دوره SCDPM

دوره آموزشی SCDPM مخفف شده ی System Center Data Protection Manager است که توسط شرکت بزرگ مایکروسافت طراحی و تولید شده است. این برنامه SCDPM یکی از زیر مجموعه های نرم افزارهایی است که شرکت مایکروسافت برای کنترل شبکه و سیستم ها، که توسط مدیران شبکه و مهندسان IT کنترل می شوند، در نظر گرفته است.
یکی از تخصص هایی که هر مهندس IT و یا هر مدیر شبکه باید دارا باشد، جلوگیری از ازدست دادن اطلاعات موجود در شبکه و یا بازگردانی این اطلاعات به سیستم می باشد. اگر خواهان این هستید که به یک متخصص در SCDPM این زمینه تبدیل شوید، پیشنهاد می شود که نحوه ی استفاده از این نرم افزار را آموخته و از آن در پشتیبانی از اطلاعات شبکه های تحت کنترل خودتان استفاده کنید.
در حقیقت این برنامه یکی از نرم افزارهایی است که برای حفاظت از داده ها، تهیه نسخه پشتیبان (بکاپ) و بازیابی (ریکاوری) سرورها و کلاینت ها ساخته شده است. شما می توانید با استفاده از این برنامه، از بروز اتفاق های دور از انتظار و یا از دست دادن داده های موجود در شبکه ی تحت نظر خود، جلوگیری کنید.
این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در عین جلوگیری از اتفاقاتی از قبیل پاک شدن دیتاها، می تواند به شما در بازگردانی آن ها نیز کمک کند. در حقیقت زیرساخت هایی را برای شما فراهم می کند تا سیستم شما به صورت خودکار از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کند و یا پس از وقوع به شما اطلاع دهد تا از خرابی های بیشتر جلوگیری کرده و اطلاعات را بازگردانی کنید.
طبیعی است که شما در این دوره ی آموزشی، با سرفصل هایی که ذکر شده است، می توانید نحوه ی استفاده از این ابزار را بیاموزید و سیستم های تحت کنترل خود را به درستی هدایت کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره JQUERY
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

  1. متین امیری
    ۲۰:۱۴ مورخه ۲۴ اردیبهشت ۹۷

    مرسی

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top