دوره Exchange 2013 - آموزشگاه ویستا
دوره Exchange 2013

دوره Exchange 2013

نرم افزار Exchange 2013 یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه ی ارسال و دریافت ایمیل می باشد که شرکت بزرگ مایکروسافت آن را برای علاقمندان به این نرم افزار و کسانی که برای مجموعه های کاری خود به آن نیاز دارند، ارائه کرده است.
یکی از مهمترین نکات که برای راه اندازی هر مجموعه ی کوچک و یا بزرگی باید مد نظر قرار داد، جابجایی اطلاعات می باشد. یکی از راه های این جابجایی اطلاعات و برقراری ارتباط با دیگر قسمت ها، سرورهای ارتباطی همچون ایمیل می باشد. در نظر داشته باشید که سرورهایی که شما مورد استفاده قرار میدهید، باید از امنیت بالا برخوردار بوده و در عین حال بسیار سریع و وسیع باشند تا نامه نگاری های درون سازمانی و ارتباط قسمت های مختلف با یکدیگر، بدون وقفه انجام گیرد.
سازمان های نیمه گسترده و گسترده، برای انجام کارهای روزمره ی خود به سیستم ها و سرورهای قوی برای جابجایی اطلاعات خود نیاز دارند. Exchange 2013 می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای این امر باشد.
افرادی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند، توانایی مدیریت و کنترل سرورها و سیستم های ارسال و دریافت ایمیل را پیدا می کنند و در نتیجه می توانند سازمان های تحت نظر خود را در این راستا به خوبی مدیریت نمایند تا نامه نگاری ها و ارتباط اعضا با یکدیگر را به سریع ترین سرعت ممکن برسانند.
دنیایی که می تواند موبایل، کامپیوتر، وب و … را از طریق ایمیل به یکدیگر متصل کند، دنیای وسیعی است. پس گذراندن دوره هایی همچون Exchange 2013 می تواند به شما توانایی پیکربندی این دنیای وسیع را هدیه کند.
فراموش نکنید که Exchange 2013 در حال حاضر در دنیا به عنوان کارآمدترین ایمیل سرور شناخته شده است و در بسیاری از شرکت های بزرگ (حتی خود شرکت مایکروسافت) مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:  دوره security microsoft
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
Advance Tcp/IP
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top