دوره CCNP ROUTE - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP ROUTE

دوره CCNP ROUTE

دوره آموزشی CCNP ROUTE یکی از دوره هایی است که به منظور فعالیت با شبکه های تجهیزات سیسکو، طراحی و ارائه شده است.

در ابتدا باید دانست که  ROUTE در تجهیزات به چه معناست؟ در دوره ی CCNP ROUTE شما با مفاهیم پایه و مفاهیم برنامه ریزی، پیکربندی و پیاده سازی تجهیزات سیسکو آشنا خواهید شد. این بدین معناست که شما در پایان دوره می توانید انواع روترهای سیسکو را تنظیم کنید.

و باید بدانید که سیسکو، یکی از معتبرترین تجهیزات شبکه برای ارتباط های درون سازمانی است که امروزه در بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ از تجهیزات آن برای ارتباط قسمت های مختلف با یکدیگر استفاده می کنند. پس یادگیری چگونگی اجرا و نحوه ی گسترش آن در یک سازمان، می تواند گزینه ی خوبی برای فعالیت مهندسین و تکنسین های شبکه باشد.

در حقیقت شما با گذراندن این دوره می توانید کارهایی که در ادامه گفته می شود را برای فراهم کردن بستر سیسکو در یک سازمان انجام دهید. شما می توانید پروتکل های مسیردهی و بهینه سازی آنها در شرکت را طراحی و تنظیم و مورد بررسی قرار دهید. یا می توانید مسائل مربوط به عملکرد مشترک شبکه و شناسایی ابزار مورد نیاز برای کنترل تجهیزات سیسکو را فراگرفته و از آنها در اجرایی کردن بستر تجهیزات سیسکو استفاده کنید. یا می توانید در تشخیص، آنالیز و هماهنگ سازی پروتکل های مختلف در این بخش، راندمان و عملکرد این شبکه را به درستی بالا ببرید.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNA Voice

مخاطبین این دوره، علاقمندان به مسائل پیشرفته سیسکو و مدیران شبکه و مهندسین تکنسین شبکه و در کل کسانی که کار کنترل و مانیتورینگ یک شبکه را به عهده دارند می باشند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top