دوره CCNA Voice - آموزشگاه ویستا
دوره CCNA Voice

دوره CCNA Voice

دوره ی آموزشی CCNA Voice یکی از دوره هایی است که به شما اجازه ی فعالیت در زمینه ی صوتی، در سازمان ها و شبکه های آن ها را می دهد.

در حقیقت امروزه در بیشتر سازمان ها و مکان هایی که در آن ها نیاز است تا واحدهای مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، از سیستم های سازمانی صوتی استفاده می کنند تا هم بستر مناسبی برای ارتباط سریعتر ایجاد شود و هم اینکه مکالمات و ارتباط هایشان با امنیت برقرار شود.

این دوره CCNA Voice در واقع شما را به یک تکنسین voice تبدیل می کند که می تواند ارتباط های صوتی را راه اندازی، مدیریت و کنترل کند. به طور مثال از مواردی که شامل کار یک تکنسین صوتی می شود می توان به تکنولوژی های  VOIP مثل  Voice mail،  call control ، handset، IP telephony ،  IPPBXو … اشاره کرد.

از CUCM 8.0 در ارگان های بزرگ برای برقراری ارتباط قسمت های مختلف با یکدیگر استفاده می شود. این دوره ی آموزشی به ارزیابی مهارت و دانش شما در مورد  CUCM می پردازد.

وظیفه ی یک تکنسین  VIOCE این است که با استفاده از موارد گفته شده، که در دوره ی آموزشی آن ها را فرا می گیرید، بتواند بستری را فراهم کند تا ارتباط های صوتی درون سازمان انجام شده و از هزینه های تلفن جلوگیری شود تا بر روی شبکه ی تلفن آن سازمان، کنترل بهره وری انجام گیرد.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP Voice

معمولا این سیستم ها در سازمان های بزرگ، مانند سازمان های دولتی، دانشگاه ها، ادارات خصوصی گسترده و… نصب و راه اندازی می شوند.

افراد بعد از گذراندن این دوره ها، به یک Voice Engineer و یا  Voice Manager و یا Voice Technologies Administrator تبدیل می شوند و به فعالیت می پردازند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top