دوره ی لینوکس LPIC3 - آموزشگاه ویستا
دوره ی لینوکس LPIC3

دوره ی لینوکس LPIC3

دوره ی آموزشی LPIC3 از دوره هایی محسوب می شود که تقریبا به عنوان دوره ی آموزشی حرفه ای از آن یاد شده و مدرک آن نیز به عنوان کسی که توانایی کار با سیستم عامل لینوکس را داراست، در بسیاری از مکان های معتبر قابل ارائه می باشد.
در حقیقت شما بعد از گذراندن دوره های LPIC1و LPIC2، سیستم عامل لینوکس را به درستی شناخته و می توانید با استفاده از دانشی در مورد کرنل و ارتباط آن با قسمت های سخت افزاری و دانستن مفاهیمی همچون بوت، BIOS و…، به نیمه ی راه یادگیری لینوکس راه پیدا کنید.
در دوره ی LPIC3 شما با مباحث پیشرفته و تخصصی لینوکس آشنا خواهید شد. مباحثی که مربوط به امنیت سرویس ها و شبکه و مجازی سازی، در دسترس بودن سرویس ها و… مورد بحث قرار گرفته و به شما آموزش داده می شود. این دوره برای متخصصین لینوکس در سطح سازمانی (enterprise-level ) طراحی شده و به طور تخصصی به مباحث خاصی از لینوکس های مورد استفاده در صنعت اشاره کرده و به شما آموزشهایی را در این باب خواهد داد. پس شما با در دست داشتن این مدرک، به عنوان متخصص لینوکس در عالی ترین سطح آن، می توانید در هرمکانی که به شما احتیاج داشتند فعالیت کنید.
در راه اندازی و یکپارچه سازی و راهبری کلیه سرویس های مربوط به لینوکس نیز باید اطلاعات دقیقی در دست داشته باشید که با استفاده از این دوره می توانید آن ها را کسب کنید.
مخاطبین این دوره، مهندسین IT، مهندسین شبکه، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی هستند که به مباحث لینوکس علاقمند بوده و البته دوره های پیش نیاز از قبیل LPIC1 و LPIC2 را نیز پشت سرگذاشته اند و قصد ادامه ی این راه در بالاترین سطح و تخصصی ترین موضوعات را دارند.

بیشتر بخوانید:  دوره لینوکس LPIC2

 

سرفصل های اصلی و مهم دوره لینوکس LPIC3

  • OpenLDAP Configuration

  • OpenLDAP as an Authentication Backend

  • Samba Basics

  • Samba Share Configuration

  • Samba User and Group Management

  • Samba Domain Integration

  • Samba Name Services

  • Working with Linux and Windows Clients

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۱
برچسب ها

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top