دوره لینوکس LPI - آموزشگاه ویستا
دوره لینوکس LPI

دوره لینوکس LPI

دوره ی آموزشی لینوکس LPI از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی با فضای لینوکس و بستر اجرا کننده ی وبسایت ها و شبکه ها، ارائه شده است. لینوکس سیستم عاملی است که از آن به عنوان یکی از قوی ترین سیستم های عامل موجود یاد می شود، چرا که قدرت و امنیت این سیستم عامل، باعث شده تا بسیاری از بسترهای شبکه ای و اینترنتی بزرگ در دنیا، بر روی این سیستم عامل اجرایی شود. سرویس دهنده هایی نظیر سیسکو و گوگل که از جمله بزرگترین سرویس دهنده های اینترنتی می باشند از لینوکس استفاده می کنند. اگر می خواهید با مبانی سیستم عامل لینوکس آشنایی بیشتری پیدا کنید و قادر به انجام فعالیت های اولیه راهبری سیستم های لینوکس در محیط های واقعی باشید، دوره ی آموزشی معرفی لینوکس LPI می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
در حقیقت در این دوره به شما چیزهایی نظیر نحوه نصب و راه اندازی انواع توزیع های لینوکس بر روی بسترهای مختلف معرفی می شود.
LPI مخفف شده ی Linux Proffessional Institute می باشد که به معنی انستیتوی تخصصی لینوکس است و اصولاً آغاز به کار آن، به منظور ارتقاء سطح دانش و تخصص جامعه IT خصوصا علاقمندان به لینوکس، ایجاد شده و دست به برگزاری دوره هایی نظیر این دوره زده است.
در حقیقت برای آشنایی با لینوکس و کسب مهارت برای کار در این محیط، شما باید دوره هایی را بگذرانید. این دوره از سطوح اولیه ی آشنایی با لینوکس است که گذراندن آن برای هر شخصی که با لینوکس درگیر می باشد، ضروری است.
مخاطبین این دوره نیز مهندسین، دانشجویان و علاقمندانی هستند که قصد دارند از طریق محیط لینوکس، در بسترهای بیشتری فعالیت داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره ی لینوکس LPIC3
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۱
برچسب ها

مطالب مرتبط

دوره OSCP

Offensive Security Certified Professiona یکی از توزیع های سیستم عامل لینوکس می باشد که توسط شرکت ...
دوره OSCP
امتیاز

دوره ی لینوکس LPIC3

دوره ی آموزشی LPIC3 از دوره هایی محسوب می شود که تقریبا به عنوان دوره ...
دوره ی لینوکس LPIC3
امتیاز

دوره لینوکس LPIC2

دوره آموزشی LPIC2 یکی از دوره هایی است که زیرشاخه دوره های لینوکس قرار می ...
دوره لینوکس LPIC2
امتیاز

دوره لینوکس LPIC1

دوره آموزشی LPIC1 از جمله دوره هایی است که برای آشنایی با لینوکس و فعالیت ...
دوره لینوکس LPIC1
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top