دوره آموزشی و تخصصی ccnp security اسفند ماه

دوره آموزشی و تخصصی ccnp security اسفند ماه

دوره آموزشی و تخصصی ccnp security اسفند ماه به مدت ۱۰۰ ساعت  در روزهای یکشنبه و سه شنبه از مورخه  ۹۶/۱۲/۰۶  آغاز خواهد شد. 

هزینه این دوره ۶۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال بوده که با تخفیف گروه آموزش ویستا، مبلغ   ۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال  برای دوره اسفندماه در نظر گرفته شده.

 

ccnp security

 

دوره CCNP Security گواهینامه ای است که بطور اخص برای امنیت شبکه سیسکو در روترها، سوئیچ ها، دستگاه ها و وسایل شبکه همراه با انتخاب، گسترش، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها، VPNs و راه حلهای IDs/IPS در محیط های شبکه می باشد.

در دوره CCNP Security نحوه پیاده سازی ویژگی های امنیتی روترها و سوئیج ها شامل Zone based Firewall، Cisco IOS IPS و UserBased Firewall به دانشجویان آموزش داده خواهد شد. در پایان این دوره دانشجویان به تنظیم امنیت، Firewall ،VPN و IPS بر روی انواع روتر و سوئیچ های سیسکو خواهند بود.

محتویات دوره  CCNP Security

این دوره پیاده سازی راه حلهای دسترسی ایمن (SISAS) است که بخشی از برنامه ی آموزشی CCNP است. هدف دوره ارائه دانش بنیادی و تواناییهای پیاده سازی و مدیریت دسترسی امن شبکه با استفاده از محصولات ISE سیسکو به دانشجویان می باشد. دانشجو تجربه عملی با تنظیمات پیشرفته  راه حل های امنیتی گوناگون سیسکو برای کاهش تهدیدات خارج و تامین امنیت دستگاه های متصل به شبکه به دست خواهد آورد. در پایان دوره، دانشجو قادر خواهد بود خطرات احتمالی به زیر ساخت IT را کاهش دهد و پشتیبانی عملی و کنترل دسترسی به شبکه را ارائه کند

اهداف دوره  CCNP Security

بعد از اتمام دوره، دانشجو قادر به انجام موارد زیر خواهد بود:

  • درک معماری ۸۰۲٫۱x، پیاده سازی و عملکرد آن
  • درک پروتکل ها (EAP)
  • پیاده سازی زیرساخت با ISE
  • درک پیاده سازی پایگاه اطلاعاتی داخلی و خارجی
  • پیاده سازی MAC Authentication Bypass
  • درک امکانات TrustSecدر سیسکو
  • پیاده سازی مجوز وب و دسترسی مهمان 

 

مخاطبین دوره  CCNP Security

 

 

گروه آموزش ویستا  برگزارکننده برتر دوره های فناوری اطلاعات، مخابرات و مدیریت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با واحد آموزش، گروه آموزش ویستا با شماره تلفن های ۸۸۵۰۸۰۸۰  –  ۸۸۵۵۴۹۶۳  تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *