دوره آموزشی تخصصی +Network بهمن ماه ۹۶

دوره آموزشی تخصصی +Network بهمن ماه ۹۶

دوره آموزشی تخصصی +Network بهمن ماه به مدت ۲۰ ساعت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخه ۹۶/۱۱/۲۵ و ۹۶/۱۱/۲۶ برگزار خواهد شد.

هزینه این دوره ۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال بوده که با تخفیف ویژه گروه آموزش ویستا، مبلغ   ۲۰۰/۰۰۰ ریال  برای دوره بهمن ماه در نظر گرفته شده.

 

درباره دوره +Network:

در حال حاضر پیشرفت روزافزون شبکه های کامپیوتری و استفاده از آن در ادارات ، سازمان ها ، و حتی منازل، کلیه افراد مختلف بویژه علاقمندان به کامپیوتر را ملزم به یادگیری مباحث شبکه کرده است. گذراندن دوره آموزشی Network Plus شما را قادر می سازد نا قدم اول را برداشته و به دنیای قدرتمند شبکه های کامپیوتری وارد شوید.

به همین جهت شرکت بین المللی Comptia دوره آموزشی Network+ را بر اساس سرفصل های جهانی شبکه طراحی کرده و جالب است که بدانید کلیه شرکت های بزرگ شبکه اعم از مایکروسافت،سیسکو،HP ، VMware و …  حداقل پیش نیاز ورود به شرکت های خود را گذراندن دوره Network Plus میدانند و در حال حاضر این موضوع در کشور ما هم به همین شکل میباشد. بصورت کلی دانشجویان علاقمند به مباحث شبکه با گذراندن دوره Network + حداقل باید بتوانند نقشه راه خود را بر اساس علاقه و استعداد واقعی خود پیدا کنند تا بتوانند در بازار کار کشور قدم های موثر و مثبتی را بردارند.

 

نقشه راه فعلی برای گذراندن دوره های تخصصی تر به شرح زیر می باشد:

۱.دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت : به عنوان مثال دوره  MCSE 2012 ،که در مجموع مباحث این دوره بیشتر  نرم افزاری بوده و در واقع به راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت مانند  windows Server 2012  اشاره دارد. گذراندن این دوره ۲۰ ساعته با گروه آموزش ویستا شما را قادر می سازد که به عنوان متخصص مایکروسافت و HelpDesk شبکه در شرکت های کوچک تا متوسط اداری،صنعتی و … مشغول به فعالیت شوید.

 

دوره +Network بهمن ماه ۹۶

 

توانایی دانشجویان پس از پایان دوره :

آشنایی با انواع شبکه ها و آشنایی با تجهیزات سخت افزاری شبکه و نحوه کار آنها

آشنایی با انواع استاندارهای شبکه

توانایی نصب تجهیزات شبکه – کابل کشی و و اتصال کانکتورهای شبکه

آشنایی با انواع پروتکل های شبکه و توانایی کا با TCP/IP

آشنایی با محیط شبکه های بی سیم انواع تجهیزات Wireless و آنتن ها

متصل نمودن کامپیوترها و انجام تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه

اشتراک چاپگر در شبکه

اشتراک اینترنت در شبکه

اشتراک اطلاعات ( فایل ها و برنامه ها ) در شبکه

عیب یابی شبکه و آشنایی با اصول عیب یابی شبکه

آشنایی با اصول اولیه طراحی شبکه

نصب و راه اندازی یک کافی نت و شبکه های مربوط به سازمانها و شرکت های کوچک

آشنایی و کار با پروتکل های شبکه از قبیل IP – TCP – UDP – RDP – IMAP4 – SNMP – Telnet – POP3 – HTTP – HTTPS – FTP – TFTP – SMTP – SSH – …

 

گروه آموزش ویستا  برگزارکننده برتر دوره های فناوری اطلاعات، مخابرات و مدیریت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با واحد آموزش، گروه آموزش ویستا با شماره تلفن های ۸۸۵۰۸۰۸۰  –  ۸۸۵۵۴۹۶۳  تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *