آغاز بکار ایجاد یک پلتفرم متن باز بنام TensorFlow 1.0 توسط گوگل

تیم متفکر شرکت گوگل  نسخه جدیدی  از کتابخانه  ماشین لرنینگ  TensorFlow 1.0 را عرضه کردند. ML یا همان ماشین لرنینگ  روشی است  برای برنامه ریزی کردن کامپیوتر ها  برای کار کردن با حداکثر کیفیت و توانایی بجای نوشتن برنامه ای با  زبان های برنامه نویسی مانند جاوا، سی و حتی پایتون می باشد.

ماشین لرنیگ یکی از ابزارهای مفید برای حل مسائلی مانند پردازش تصویر ، برگردان کردن زبان ( کاری که  goole  translate انجام می دهد) و به منظور استفاده در search engine  مانند گوگل و حتی فیسبوک می باشد.

در کمتر از سال گذشته ،گوگل TensorFlow را با هدف ایجاد کتابخانه های مناسب عرضه کرد استفاده از ۴۰۰۰ خط  کد که  از مدل فایل های TensorFlow   در دایرکتوری آن استفاده شده و هم اکنون در نرم افزارهای تولید شده شرکت گوگل استفاده می شود.

ایجاد مدل ML  نیاز مند مهارت های زیاد در پروسه  توسعه پذیری است که نیازمند بکارگیری جبر پیشرفته خطی و احتمالات است . و هم اکنون سه نوع از اپلیکیشن ها می توانند این کار با استفاده از قابلیت هایی که دارند انجام دهند .

مدل های اورجینال  ماشین لرنیک مانند  مدلی است که برای یادگیری بازی  Atari Deep Q است که این مدل بهتر از چیزی است  که یک انسان می تواند بسازد .

حتماً مطالعه کنید  رویداد نگاه اولیه به اسنشال فون ۳۰ مرداد برگزار می‌شود

گروه دوم  توسعه دهندگانی هستند که می توانند با استفاده از آن موارد فوق مدلی جدید بوجود آورند .به عنوان نمونه پردازش تصویر با  دامنه ی وسیعی از نمونه برداریها و تشخیص تصایر دیگر با  استفاده از تصاویر  بازآموخته شده  می باشد.  در موارد ذکر شده در بخش مراقبت سلامت افراد نرم افزاری به نام  Inception V3وجود دارد که انواع مختلفی از اشیا را تشخیص می دهد که این اشیا می توانند با قرار گرفتن در کنار آنها نوع جدیدی از تصاویر را زمینه ساز تشخیص تصویر دیگری باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *