مایکروسافت و آماده سازی تجهیزات کلود برای کشور هند

مایکروسافت خدمات کلود را در هند برای ۲۰۰۰ مشتری  که در ۱۲ ماه گذشته برای دریافت این سرویس ثبت نام کرده بودند، راه اندازی کرد.

این بزرگترین فرصتی است که برای این شرکت وجود دارد زیرا که شمار زیادی از توسعه دهندگان در حوزه ساخت و خدمات دهی پایگاه داده های  بیومتریک که شامل سرویس های اثر انگشت و یا اسکن های  iris  فعالیت می کنند  واین اتفاق در کشوری که بیش از یک بیلیون نفر جمعیت دارد ساخته می شود. با اجرای برنامه ای جدید برای نشر و تبادل اطلاعات دیجیتال که به نام ایندیا استاک شناخته می شود،  دولت  سیستم های بیومتریک  را به عنوان مکانیزم  احراز هویت  برای بیشتر بخش های خصوصی  پیشنهاد می دهد.

نادلا می گوید: مایکروسافت با هدف فراهم سازی تجهیزات و زیرساخت های فضای کلود برای بیشتر سرویس دهندگان دنبال راهی است تا توسعه دهندگان بتوانند با سرعت سرویس هایشان را بسازند.

دینش مودا می گوید : گام اولیه برای شروع پیاده سازی این راهکار، بخش احراز هویت برای ایجاد  بانک اهدا خون می باشد  و استفاده از قابلیت های azure  برای رسیدن به ۶۵ بانک اهدای خون فقط به مدت ۶ هفته می باشد .

اما برنامه مایکروسافت در هند ممکن است فراتر از تامین و توسعه محصولاتی مانند مکانیزم های احراز هویت برای سیستم های بیومتریک باشد .

حتماً مطالعه کنید  هک شدن سایت برج ترامپ توسط گروه انانیموس

نادلا می گوید : من از ارائه سرویس و عملکرد خود راضی هستم خواه این خدمات می تواند  ارائه آفیس ۳۶۵  به صورت داینامیک برای  کاربران enduser و یا حتی ویندوز  به تنهایی باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *