معرفی محصولات جدید جونیپر (SRX Series Services Gateways)

سری SRX  از محصولات جونیپر  که یک نوع درگاه امنیتی است که توانمندیهای بسیاری را  با استفاده از secure  کردن و مدیریت  workforce location برای ارتباطات شبکه ای فراهم می کند. با جای گیری مناسب و سریع و دست یابی به پروسه های روتینگ و سوییچینگ و نیز security   در نسل جدید فایروال باعث شده چندین دستگاه در قالب یک دستگاه چند منظوره مقبولیت خوبی را بین هواداران خود بدست آورد.شرکت ها می خواهند با حفاظت از منابع بعلاوه خدمات دریافتی اقتصادی خوب یک ارتباط خوب و راضی کننده ای را در end user  ها  برقرار کنند .  محصولات SRX  با feature  های و در مقیاس های مختلف برای استفاده در edge  شبکه عرضه شده است . که اپلیکیشن های دیتا سنتر می توانند با استفاده از junos os با قدرت به یک ثبات بی همتایی برسند که قبلا نظیرش وجود نداشته است

امنیت عملکرد بالا با هوش تهدیدی پیشرفته و یکپارچه، بر روی مقیاس پذیرترین و انعطاف پذیرترین پلت فرم صنعت انتقال داده شده است. دروازه سری SRX معیارهای جدیدی با رابطهای ۱۰۰GbE وضع می کنند و از تکنولوژی مسیر ویژه بهره می برد که برای مرکز دیتا تا به اندازه ۲ ترابایت بر ثانیه فراهم می کند. AppSecure جونیپر یک برنامه ی امنیتی نسل بعدی برای Juniper SRX Series Services Gateway است که قابلیت مشاهده ی تهدیدها، اجرا، کنترل، و محافظت شبکه را اعمال می کند.

حتماً مطالعه کنید  Kerio Control چیست؟

AppSecure جونیپر مجموعه ای از توانایی های امنیتی برای Juniper Networks SRX Series Services Gateways است که برنامه ها را برای دسترسی بیشتر، کنترل و محافظت شبکه شناسایی می کند. AppSecure جونیپر رفتارها و نقطه ضعف های برنامه را متوجه می شود و می تواند از تهدید های امنیتی داخل برنامه که ردیابی و متوقف ساختنشان مشکل است جلوگیری کند.

قابلیت دیده شدن برنامه با Juniper AppTrack

AppTrack جونیپر داده های برنامه را تحلیل کرده و آن ها را بر اساس سطح ریسک، ID مصرف کننده، محدوده ها، منابع، و آدرس مقصد ها طبقه بندی می کند. سپس از آن برای ارزیابی پایبندی به سیاست های استفاده از نرم افزار، مدیریت پهنای باند آدرس، یا گزارش از فعال ترین برنامه ها و کاربران استفاده کند.

اجرای برنامه با Juniper AppFW

AppFW جونیپر برنامه ی برای کنترل سیاست ها می سازد که به ترافیک بر اساس نام برنامه ها اجازه داده یا آن ها را رد کند، و با ایجاد لیست سفید و لیست سیاه برای تعریف عملی که باید در ترافیک انجام شود باعث ساده شدن سیاست های امنیت برنامه می شود.

کنترل برنامه با Juniper AppQoS

AppQoS جونیپر ترافیک را براساس سیاست های امنیت برنامه که توسط ادمین قرار داده شده اند اندازه گیری و نشان گذاری می کند و از ارسال ترافیک مهم حتی در زمان های اوج سطح استفاده اطمینان حاصل می کند.

حتماً مطالعه کنید  (Web-Based Enterprise Management (WBEM چیست

امنیت برنامه با IPS

IPS جونیپر به طور فشرده ویژگی های امنیت برنامه ی Juniper را با زیرساخت های شبکه جمع آوری کرده تا تهدید را کاهش داده و در برابر تعداد زیادی از حملات و نقاط ضعف حفاظت ایجاد کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *