مزیت های پنهان اقتصادی استفاده از رایانش ابری ERP

ERP  ابری به منظور گسترش و کنترل برنامه ریزی منابع سازمانی و برطرف کردن نیازهای سازمان های جهانی برنامه ریزی شده است.

 

در طول چندین سال گذشته این موضوع به عنوان مهم ترین طرح بحث در بین تولیدکنندگان بوده است و این نیز می تواند نکته ی خوبی باشد که ارزش مالی آن ثابت و قطعی است.بدیهی است که cloud  راه های  قانع کننده ای برای تولید کنندگان اعم از سایز و کاهش هزینه پیشنهاد می دهد که می تواند مابقی آن به عنوان سرمایه ذخیره گردد.راههایی که سرویس cloud ERP  پیشنهاد میدهد از قرار زیر است.

خروجی سرمایه کمتر، توسعه سریع تر، کاهش هزینه های زیر بنایی ، بازگشت سرمایه سریعتر و همچنین هزینه فرصت بهبود  از جمله ویژگی هایی  است که می توان به آن اشاره کرد.

ERP با استفاده از Saas قادر است که سازمان های کوچکتر با بودجه محدود بتوانند با دسترسی به این فناوری باور نکردنی راهی برای مدیریت مالی ، انعطاف پذیری بالا در مقابل تغییرات و مقیاس پذیری بیشتر و کارایی و قابلیبت دسترسی بهتر و سرویس های زیاد آن و از طرفی نگهداری کمتر پیدا کنند.

یکی دیگر از مزایای Cloud ERP  بدون ورژن بودن آن است که این امکان را را به تولیدکنندگان میدهد که بجای کار در حوزه تجارت های آی تی،  تمرکز بیشتری روی منابع تولید خود داشته که آنها را به سمت نتیجه بهتر رهنمون میکند

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *