Red Hat کد Microsoft Visual Studio و Java رو با هم ترکیب می کند.

ویستا | دوره های شبکه | آموزش شبکه‌ | دوره های سیسکو | دوره های مایکروسافت

ترکیب کردن Java و Microsoft Visual Studio توسط Red Hat باعث شد که به توسعه دهندگان extension ای بر پایه Language Server Protocol ارائه دهد و قابلیت های ابزار های Microsoft Development را افزایش دهد.

با استفاده از یک پروتوکل جدید ، Red Hat به دنبال گسترش دادن قابلیت های در دسترس Java Developers به منظور استفاده از Microsoft Visual studio Code Editor است.

این ابزار پر کاربرد، هفته پیش در بخش فروش وبسایت مایکروسافت ارائه شد. این افزونه بر پایه Red Hat’s Java Language Server است که بر اساس کار مشترک سه شرکت Red Hat, , Microsoft  و CodEnvy است. این پروتوکل ، ساختار و فراخوانی های Data را تعریف می کند که این کار را جهت پیاده سازی توابع مرسوم زبان روی IDE ها و Editor ها انجام می دهد.

Grokem Ercan – مدیر بخش مهندسین نرم افزار Red Hat – در مورد این افزونه کاملا رایگان، گفته زمانی که این افزونه غیر فعال باشد، VS Code تنها قادر به Syntax Coloring کردن است. اما این در حالی است که با فعال کردن آن، VS Code می تواند برنامه نویسان را در امر کامل کردن کد ها ، گزارش دهی عیب ها ، code formatting و بسیاری اعمال مشابه ، کمک کند.

حتماً مطالعه کنید  به‌روزرسانی امنیتی مایکروسافت