ویستا | دوره های شبکه | آموزش شبکه

آیا CTO سابق سیسکو مقامی در هیئت مدیره مایکروسافت بدست می آورد؟

پادما واریر به همراه مدیر شرکت جانسون و جانسون نامزد عضویت در هیئت مدیره مایکروسافت شدند.

آیا پادماسری واریر در صف گرفتن مقام در هیئت مدیره مایکروسافت است؟ او به همراه ساندرا پیترسون از گروه جهانی محصولات بهداشتی جانسون و جانسون نامزد شده است.

واریر CTO سیسکو و مدیر ارشد استراتژی این شرکت بود، وی یکی از مدیرانی بود که خیلی زود پس از جانشینی چاک رابینز به جای جان چمبرز مجبور شد از سیسکو جدا شود. واریر همیشه در کنفرانس ها و همایش های سیسکو و صنعت IT حضور فعال داشت همچنین ایشان در تویتر بسیار فعال هستند.

در واقع گفته می شد تویتر در نظر داشته او را به عنوان CEO بعدی خود انتخاب کند، اما این شرکت در نهایت جک دورزی را به عنوان جایگزین دیک کاستولو انتخاب کرد.

ریاست مستقل هیئت مدیره مایکروسافت، جان تامپسون گفته است :” ساندرا و پادماسری هر دو دارای تخصص تکنولوژی و تجاری قدرتمندی هستند و هر کدام می توانند دارایی ارزشمندی برای هیئت مدیره باشند.” مایکروسافت اعضای جدید هیئت مدیره خود را در نشست سهام داران در تاریخ دوم دسامبر امسال انتخاب خواهد کرد.

واریر به تازگی به عنوان مشاور استراتژیک، پس از انتخاب رابینز به مقام CEO در ژوئن امسال، در سیسکو خدمت می کرد، اما خانم واریر در سپتامبر سیسکو را ترک کرد. پیش از آن از جولای ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۵ به عنوان CTO و مدیر ارشد استراتژی، و از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ به عنوان معاون ارشد مدیریت بخش مهندسی و مدیر کل بخش تجارت جهانی سیسکو فعالیت می کرد. واریر پیش از پیوستن به سیسکو در سال ۲۰۰۸، مقام CTO متورولا را بر عهده داشت، شرکتی که واریر در آن از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ پست های مدیریتی گوناگونی را بر عهده داشت.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *